Thumbnail image
Krem hidratues për lëkurë La Prairie Cellular Radiance, 40 ml
440.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fitoni lëkurë të përsosur nëpërmjet kremit La Prairie Cellular Radiance. Aplikojeni mbi lëkurë çdo mëngjes dhe mbrëmjë të përfitoni lëkurë të ushqyer, elasticitet të përmirësuar, hidratim në thellësi të lëkurës dhe pamje të freskët dhe të shëndetshme.

Cilësitë

Prodhuesi La Prairie
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 7611773060486
Kodi i produktit kLP015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen