Thumbnail image
Krem kundër rrudhave Eucerin Intensive, 50 ml
28.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjejeni lëkurën e pastër dhe të freskët nëpërmjet kremit kundër rrudhave Eucerin Intensive. Aplikojeni mbi fytyrë dhe qafë të pastër çdo mëngjes për të përfituar rigjenerim të lëkurës, hidratim 24 orësh dhe mbrojtje maksimale nga kushtet klimatike.

Cilësitë

Prodhuesi Eucerin
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i produktit Krem dite
GTIN 4005800093630
Kodi i produktit kEU106

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen