Thumbnail image
Krem kundër skuqjes Mixa SPF 15, 50 ml
12.53 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi i krijuar posaçërisht për lëkurë shumë të ndjeshme, menjëherë qetëson irritimin dhe parandalon skuqjen e saj. Rikthen tonin natyral të lëkurës dhe mbron atë nga nxehtësia dhe rrezatimet. Me mbrojtje OR 15, vitaminat B3, ekstrakte bimore, kafeinë kundër skuqjes dhe elemente freskuese për qetësim të testuar dermatologjikisht minimizon reaksionet alergjike të lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Krem CC
GTIN 3600550304398
Kodi i produktit kMI014

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen