Thumbnail image
Krem lëkure Chanel CC Cream
72.18 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për lëkur nga Chanel, i cili vjen me një përbërje të pasur me përbërës aktiv me origjinë natyrore që stimulon prodhimin e kolagjenit dhe ndihmon në parandalimin e shfaqjes së shenjave të plakjes. Ai poashtu ka funksion hidratues, qetësues dhe mbrojtës. Me përdorim të rregullt të kremit, ju më nuk do të shqetësoheni për skuqjen, njollat e errëta dhe poret e lëkurës.Cilësia e lehtë dhe jo e yndyrshme e CC CREAM, është e lehtë për t'u aplikuar dhe siguron një përfundim të freskët dhe të përsosur.

Cilësitë

Prodhuesi Chanel
Origjina Francë
GTIN 3145891409802
Kodi i produktit kCH12430

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Super

Drita e premte, 8 maj 2020

👌🏻👌🏻👌🏻

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen