Thumbnail image
Krem lëkure Nuxe Prodigieuse, 40 ml
23.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues me një përqendrim të lartë të antioksidantëve të fortë për lëkurë të lodhur, me efekt antioksidant dhe anti-stres. Pas aplikimit lëkura hidratohet dhe mbron e ruan shkëlqimin e saj.

Cilësitë

Prodhuesi Nuxe
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 3264680004438
Kodi i produktit kNX060

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen