Thumbnail image
Krem nate freskues Techni Peel Nuit Payot 50 ml
66.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përbërja e lartë e acidit AHA heq qelizat e vdekura, zbut sipërfaqen e lëkurës dhe nxit rimëkëmbjen e saj brenda natës. Përbërësit aktivë kundër rrudhave aktivizojnë procesin e riparimit të brendshëm të lëkurës për të ndihmuar në heqjen dhe mbushjen e rrudhave. Kremi i pasur ushqen dhe zbut lëkurën. Pas zgjimit, lëkura është e qetë dhe tepër e butë dhe rrezatuese sikur të ishte restauruar.Aplikojeni kremin e natës në fytyrë dhe qafë të pastruar.

Cilësitë

Prodhuesi Payot
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Krem nate
GTIN 3390150544125
Kodi i produktit kPA65079779

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen