Thumbnail image
Krem për flokë të ngjyrosura Loral Paris Elvive 150 ml
7.79 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për mirëmbajtje të flokëve nga Loral Paris me përmbajtje të atillë ë mbron flokun nga rrezet Uv dhe UVB di dhe nga regresionet e përditshme rutinore. Kremi ruan intenzitetin e ngjyrës dhe i jep flokëve butësi dhe shkëlqim.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të lyer
GTIN 3600523321971
Kodi i produktit kLO689

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen