Thumbnail image
Krem për diell La Roche Posay Anthelios Anti-Shine SPF50+
21.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbrojtje, hidratim dhe ushqyeshmëri të përsosur të lëkurës janë vetitë që kremi La Roche Posay Anthelios Anti-Shine SPF50+ iu ofron përgjatë gjithë ditës. Aplikojeni mbi lëkurë 30 minuta para se të dilni në diell që të siguroheni nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB, të keni lëkurë të hidratuar thellësisht si dhe të ushqyer në mënyrë të rregullt.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3337875546430
Kodi i produktit kLR324

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

I larte

Qendresa e mërkurë, 30 dhjetor 2020

Shume i mire per fytyra te yndyrshme

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen