Thumbnail image
Krem për forcimin dhe zgjerimin e gjoksit di ANGELO cosmetics 120 ml
60.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për forcimin dhe zgjerimin e gjirit. Përmban ekstraktet nga rrënja e pemës Pueraria që shkaktojnë rritjen e qelizave yndyrore, dhe kështu edhe vetë zgjerimin e gjirit përmirëson mikrocirkulimin e gjakut, vepron si një antioksidant efektiv, nxit prodhimin e kolagjenit, heq toksinat nga lëkura dhe vonon procesin e plakjes, ekstrakt nga rrënjët e bozhures që jep elasticitetin e lëkurës , acid linoleik të lartë - tërheq poret dhe shëron lëkurën, acide frutash që heq qelizat e vdekura, çaj jeshil, vitamina A dhe C, vaj limoni dhe përbërës të tjerë natyrorë . Nuk përmban hormone, parabene ose substanca të tjera të dëmshme

Cilësitë

Prodhuesi di ANGELO cosmetics
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8017692552764
Kodi i produktit kOS088

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen