Thumbnail image
Krem për fytyrë Garnier SkinActive 40 ml
7.47 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për lëkurë problematike dhe të yndyrshme me efekte mbreslënëse. Me përbërje nga ekstraktet e boronicës dhe acidit salicik, ky produkt arrinë të hidratojë lëkurën për 24 orë, të zbeh shenjat, të largojë pikat e zeza dhe të përmirësojë strukurën e lëkurës. Absorbohet shpejtë dhe lë lëkurën të butë dhe të freskët.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 3600541893979
Kodi i produktit kGA308

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen