Thumbnail image
Krem për fytyrë për mbrojtje nga dielli Piz Buin SPF 50 +, 50 ml
18.49 € 23.02 € (-20%)
Përshkrimi

Sigurohuni që lëkura e fytyrës tuaj të jetë e mbrojtur gjatë gjithë kohës në diell nëpërmjet kremit Piz Buin SPF 50 . Aplikojeni kremi para se të dilni në diell në mënyrë ta ushqeni me vitaminën E. ta mbroni nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB nëpërmjet teknologjisë Helioplex me të cilin është krijuar si dhe sigurohuni që lëkura të jetë e hidratuar në çdo moment.

Cilësitë

Prodhuesi Piz Buin
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Ndjeshme
GTIN 3574661117621
Kodi i produktit kPB8262500

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen