Thumbnail image
Krem për hidratim të lëkurës Collistar Firming, 400 ml
50.99 € 58.86 € (-13%)
Përshkrimi

Përfitoni një lëkurë të shëndetshme, të freskët dhe të siguruar plotësisht nëpërmjet kremit hidratues Collistar Firming. Produkti i krijuar nga elastina, kreatina, vaji i ullirit dhe acidi hilauronik, e hidraton dhe ushqen lëkurën në shtresat e thella si dhe e forcon sipërfaqen e përgjithshme të lëkurës.

Cilësitë

Simptomat Luksoze - Luksoze
Gjinia woman
Për flokë Për hidratimin e flokëve, us
Prodhuesi Collistar
EAN Collistar
GTIN 8015150250573
Kodi i produktit kCS052

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen