Thumbnail image
Krem për lëkurë Clarins Sun Care Soothing Cream, 200 ml
33.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem qetësues për të gjitha llojet e lëkurës, me efekt hidratimi dhe mbrojtje nga rrezet e diellit. Produkti është i papërshkueshëm nga uji dhe jo-ngjitës.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
GTIN 3380811442129
Kodi i produktit kCL1144212

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen