Thumbnail image
Krem për lëkurë La Roche Posay Anthelious XL SPF 50+, 50 ml
24.49 € 34.95 € (-30%)
Përshkrimi

Mbrojtja SPF 50 nga rrezatimi UVA është më i rreptë se rekomandimet evropiane falë sistemit të patentuar të filtrimit Mexoplex, të kombinuar me ujërat termale La Roche-Posay. Produkti ofron mbrojtje të lartë kundër UVA / UVB, ushqen dhe qetëson, lë fytyrën tuaj pa shenja shkëlqimi të bardha, mbron nga djegia, skuqja, ose simptoma të tjera alergjike. Aplikoni para ekspoziminit në diell.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Francë
Vendi i prodhimit France
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3337875545891
Kodi i produktit kLR327

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen