Thumbnail image
Krem për mbrojtje ndaj diellit Piz Buin Ultra Light SPF 15, 50 ml
18.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sigurohuni që lëkura e fytyrës të jetë e mbrojtur maksimalisht dhe për një kohë të gjatë nga rrezet e diellit nëpërmjet kremit Piz Buin Ultra Light. Aplikojeni mbi fytyrë para se të dilni në diell për të reflektuar rrezet e dëmshme UVA / UVB, hidratuar lëkurën dhe parandaluar tharjen e saj si dhe për ta ushqyer me anti-oksidant dhe vitaminë E. Produkti është rezistent ndaj djersës dhe ujit, si dhe absorbohet nga lëkura shumë shpejt.

Cilësitë

Prodhuesi Piz Buin
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3574661119137
Kodi i produktit kPB8267900

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen