Thumbnail image
Krem pudër Shiseido Radiant Lifting, SPF 15, B40 Natural Fair Beige, 30ml
39.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pudër nga marka Shiseido i cili i jep lëkurës tuaj një pamje rinore të ndritshme. Falë përbërësve të tij, produkti aktivizon prodhimin e kolagjenit, lufton efektet e dëmshme të radikalëve të lirë dhe zbut lëkurën duke hidratuar atë. Gjithashtu mbulohen vijat e vogla, rrudhat dhe poret e haputa për kohë të gjatë. Produkt i përshtatshëm për lëkurë normale dhe shumë të thatë.

Cilësitë

Origjina Suedi
Vëllimi [ml] 30
GTIN 730852108608
Kodi i produktit kSH165B40

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen