Thumbnail image
Krem pudër Shiseido Radiant Lifting I20, Natural Light Ivory, 30ml
44.83 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rigjallëroni lëkurën tuaj me krem pudër nga Shiseido, i cili i jep lëkurës suaj një pamje të shëlqyeshme dhe të freskët rinore. Ai siguron hidratim dhe butësi në lëkurën problematike duke mbuluar rrudhat dhe vijat e bezdisshme. Produkti  poashtu ofron shkëlqim 12 orësh dhe hidratim 24 orësh të lëkurës. Fondacioni i Kancerit të Lëkurës rekomandon këtë produkt si një mbrojtje efektive me spektër të gjerë.

Cilësitë

Origjina Suedi
Vëllimi [ml] 30
GTIN 730852108547
Kodi i produktit kSH165I20

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen