Thumbnail image
Krem qetësues Clinique 50 ml
52.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lehtësim real për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar. Kremi është testuar nga dermatologët kryesorë dhe specialistët e alergjive të lëkurës të cilët tregojnë lëkurën e thatë, të ndjeshme dhe intolerante. Ky produkut përmban përbërësit më të efektshëm për rivendosjen e shtresës mbrojtëse natyrale dhe efektivitetin e qetësimit të lëkurës. I dizajnuar për lëkurë të thatë, të shqetësuar dhe të irrituar, për meshkuj dhe femra. Ideal për kujdesin e lëkurës në dimër.

Cilësitë

Prodhuesi Clinique
Origjina SHBA
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 020714344641
Kodi i produktit kCQ184

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen