Thumbnail image
Krem revitalizues për sy Collistar 15 ml
35.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky produkt vepron kundër fryrjes së syve, qarqeve nën sy, dhe shton pamje të freskëta.Një kombinim i peptideve që minimizojnë paraqitjen e rrudhave të imta dhe forcon dhe zbut zonat e syve.Ka efekt anti-plakje dhe rigjallërues duke i mbrojtur zonat rreth tyre.Hidhni një sasi të vogël kreme çdo ditë në zonën rreth syve tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 8015150240901
Kodi i produktit kCS112

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen