Thumbnail image
Krem rigjenerues për flokë Dove (Hair BB Cream) 125 ml
8.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

BB krem për flokë të lodhur, ushqen flokët dhe i bën të lehta për tu formësuar. Ky produkt forcon flokët dhe nuk përmban elemente të cilat dëmtojnë atë. Aplikojini 4-5 pika në flokë të thatë, jo në rrënjë. Mos e shpërlani. Në rast të kontaktit me sytë, shpërlajeni menjëherë. Gjithashtu, në rast të irritimit ndaloni përdorimin.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 8712561498715
Kodi i produktit kDV0119

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen