Thumbnail image
Krem zbutës kundër rrudhave të para Techni Liss Payot 50 ml
61.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbani freskinë e rinisë tuaj dhe mos lejoni që rrudhat e para të shfaqen.Me kete produkt çdo ditë rrudhat e imëta dhe imitues do te zhduken qartë.Permban kompleks LISS PROCESS - një kombinim pionier i përbërësve aktivë shumë të efektshëm, punon në të gjithë procesin e formimit të rrudhave,pluhur diamanti - zbut, bashkon dhe ndriçon lëkurën,përbërës hidratues - hidratojn dhe ushqejn lekuren.Aplikojeni kremin ditën në një fytyrë dhe qafë të pastruar.

Cilësitë

Prodhuesi Payot
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Krem dite
GTIN 3390150544071
Kodi i produktit kPA65079770

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen