Thumbnail image
Krem zbutës Loreal 150 ml
12.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem zbutws nga Loreal pwr mbrojten e flokwve deri nw 4 ditw. Ky produkt pwrmban pre keratinw dhe vaj tw shwndetshwm qw mundwsojnw lehtwsimin e krehjes sw flokwve. Shumw efektiv, pwr flokw sa mw tw bukura, i nevojshwm pwr tw gjitha femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të fortë
Lloji i produktit Krem për flokë
GTIN 3474630536012
Kodi i produktit kLOP283

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen