Thumbnail image
KRISTAL - ISMAIL KADARE
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Botimi i librit poetik “Ca pika shiu ranë mbi qelq” të Kadaresë, zgjoi një interes të madh te lexuesi shqiptar. Në përgjigje të kërkesave të shumta të fansave të poezisë, shtëpia botuese “Onufri” po i jep lexuesit një tjetër përmbledhje të poetit, këtë herë me 60 poezi dhe poema të zgjedhura, asnjëra prej të cilave nuk përfshihet në librin e mëparshëm.? Ansambli prej njëqind poezish që përmbajnë këto dy libra, përfaqëson pjesën më të mire të krejt krijimtarisë poetike gati gjysmëshekullore të Kadaresë.

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
Faqe 128
GTIN 9789992745908
Kodi i produktit 9789992745908

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen