Thumbnail image
Kufje Jabra Evolve 75, Duo, USB-BT, me mbajtëse, të zeza
367.50 € 394.50 € (-7%)
Përshkrimi

Kufjet pa kabllo ( wireless) Jabra 75 Duo sjellë 2 altoparlantë të kualitetit më të lartë që përcjellin zërin kristal të pastër nga muzika juaj e preferuar nëpërmjet teknologjisë Bluetooth.

Kufjet mund të përdoren deri në 15 orë, rimbushen brenda 2.5 orëve në mbajtësen e tyre dhe kanë ngjyrë të zezë.

Cilësitë

Origjina Danimarka
Ueb-i i prodhuesit Jabra.com
Prodhuesi Jabra
GTIN 5706991020700
Kodi i produktit 217164

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen