Thumbnail image
Kuletë First Line Purse No. 101 Dara bags
55.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë për femra nga Dara me ngjyra të gëzuar kryesisht rozë dhe pika me ngjyra të llojllojshme.Ndarja kryesore është e mbyllur,brenda ka dy xhepa për monedha dhe ndarje të tjera të kartëmonedhave,ka edhe një organizator për kartat e pagesave ose kutitë transparente të dokumenteve.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lëkurë artificiale
Gjerësia
  • 11 cm
  • 4 cm
Përmasat 19,5 cm
Mënyra e mbylljes Me tokëz
Modeli Me pika
GTIN 8482174856
Kodi i produktit mDB0109

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen