Thumbnail image
Kuti për vegla 5x28x6,5cm, 540gr
6.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse keni pasur problem me humbjen e veglave gjatë punës, atëherë kjo kuti e kualitetit të lartë është zgjidhja më e mirë për ju. Ka peshë të lehtë dhe ka material plastike të fortë. Ka dhomëza të shumta, gjë që mundëson klasifikim të lehtë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 65 x 282 x 385 mm
Pesha Rreth 0.650 KG
GTIN 8711252433950
Kodi i produktit 8711252433950

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen