Thumbnail image
Laps Kinzo, 18cm
2.17 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky laps ka përdorim të gjerë, sidomos në fushën e ndërtimtarisë ku hynë në veglat e matjes. Ka gjatësi prej 18 cm dhe pakoja përmban 6 copa.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 250 x 10 x 90 mm
Pesha [g] 75
GTIN 8711252718576
Kodi i produktit 8711252718576

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen