Thumbnail image
Letër zmerile Kinzo, 11 copë
1.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Letër me kualitet të lartë material gërrithëse që ndihmon në largimin e mbetjeve të ngjyrave, papastërtive apo mbetjeve të ndryshme. Dimensionet e saj janë 15.2 x 22.9 cm dhe pakoja përmbanë 11 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 290 x 10 x 160 mm
Pesha Rreth 0.123 KG
GTIN 8711252797540
Kodi i produktit 8711252797540

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen