Thumbnail image
Letër zmerile Kinzo
2.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto letra zmerile shërbejnë për të lëmuar sipërfaqet e drurit dhe vijnë në paketim 5 copë. Pesha: 0.086kg, madhësia: 190x10x170mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 190 x 10 x 170 mm
Pesha 0.086 KG
GTIN 8711252717418
Kodi i produktit 8711252717418

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen