Thumbnail image
Letra hixhienike Purax Other
36.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Purax ju mbron pa u penguar që të punoni ose të merrni pjesë në aktivitetet e kohës së lirë. Edhe gjatë sportit ju kursen nga djersa në veshje dhe aroma të pakëndshme. Letra hixhienike e Purax ndihmojnë për të mbajtur sqetullat të pastra, të thata dhe pa erë. Ato janë bërë nga material shumë i butë absorbues . I testuar dermatologjikisht,i pranueshëm në lëkurë delikate dhe të ndjeshme ,për gratë dhe burrat. Paketa përmban 30 copë .

Cilësitë

Origjina Austria
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Peceta kundër djersës
GTIN 9120040820022
Kodi i produktit kOS115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen