Thumbnail image
Letra të lagura për foshnje Pure & Sensitive Nivea 63 ks
3.91 € 6.57 € (-40%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Letrat e lagura janë formuluar posaçërisht për të pastruar lëkurën shumë të ndjeshme të foshnjës me një tendencë më të lartë ndaj alergjive. Struktura e pasuruar me pambuk natyral është jashtëzakonisht delikate për lëkurën e prapanicës, por ajo gjithashtu pastron atë tërësisht. Përmbajn vaj të butë jojoba. Nuk përmbajn parfume, sapun, alkool, parabene, ngjyra dhe vajra sintetike, janë zhvilluar në bashkëpunim me dermatologët dhe pediatret. Testuar dhe miratuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Gjermani
Grupmosha Fëmijë
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 4005808861446
Kodi i produktit kNI86144

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen