Thumbnail image
Llakë flokësh Rusk 268 ml
13.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Llakë flokësh nga Rusk për femra që u jep volum flokëve. Ky produkt afatgjatë i jep një stil të veçantë flokëve tuaj duke ruajtur paraqitjen natyrale. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve dhe i nevojshëm për të gjitha femrat.

Cilësitë

Prodhuesi RUSK
Origjina Maroko
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Llak
GTIN 611186044261
Kodi i produktit kRU036

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen