Thumbnail image
Locion i trupit i çokollatës dhe portokallit Dermacol Harmonic, 200 ml
6.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbërtheni veten me aromën e këndshme të çokollatës dhe të portokallit, ndjehuni rehat në lëkurën tuaj të butë dhe të sigurt me shëndetin e saj nëpërmjet locionit Dermacol Harmonic. Aplikojeni mbi gjithë trupin për të freksuar veten, qetësuar mendjen dhe për të hequr nga mendja çdo shqetësim në lidhje me mbrojtjen e lëkurës tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht për trup
GTIN 8595003938686
Kodi i produktit kDM4033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen