Thumbnail image
Locion për lëkurë Fytofontana Stem Cells Pure Pigment , 125 ml
15.49 € 18.74 € (-17%)
Përshkrimi

Locion i depigmentimit të qelizave, që ndriçon zonat e pigmentuara të lëkurës, balancon tonin e lëkurës, nxit reduktimin e rrudhave dhe pastron lëkurën nga papastërtitë e përditshme. Përdoret në mëngjes dhe mbrëmje.

Cilësitë

Prodhuesi Fytofontana Stem Cells
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i produktit Solucion për largimin e grimit
GTIN 7640119233116
Kodi i produktit kFY0017

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen