Thumbnail image
Locion për lëkurë Mixa, 200 ml
7.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Locioni micellar është ideale për fytyrë dhe sy të ndjeshëm. Lëkura e ndjeshme e fytyrës dhe syve pastrohet, freskohet dhe qetësohet pa ndjenjë të tensionimit. Hiqni grimin dhe papastërtitë pa fërkim.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Ujë
GTIN 3600550304671
Kodi i produktit kMI015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen