Thumbnail image
Qumësht për lëkurë Mixa, 200 ml
7.49 € 10.45 € (-28%)
Përshkrimi

Ekstrakt qetësues dhe hidratues që do t'i japë lëkurës tuaj një ndjenjë lehtësimi. Aplikoni me një shtupë pambuku, lëreni të qëndrojë për pak minuta dhe fshijë pa fërkim.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3600550304718
Kodi i produktit kMI016

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen