Thumbnail image
Locion për pastrim të lëkurës Estee Lauder, 200 ml
39.22 € 40.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përkujdesuni për një lëkurë të pastër dhe të shëndetshme nëpërmjet locionit Estee Lauder. Aplikojeni në çdo mëngjes dhe mbrëmje për të pastruar lëkurën nga ndotja, për ta hidratuar thellësisht dhe për t'ja rikthyer një pamje të freskët dhe të dëshirueshme nga çdo vrojtues.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 27131988106
Kodi i produktit kEL318

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen