Thumbnail image
Losion trupi Avon Sun SPF 50 +, 150 ml
17.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion hidratues trupi me përbërje të papërshkueshme nga uji dhe faktor mbrojtës nga dielli SPF 50. Produkti mbron lëkurën, hidraton dhe meqë absorbohet shpejt, nuk lë shenja yndyre në lëkurë. Produkt i qëlluar me efekte të dobishme për të gjitha llojet e lëkurave.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8482212633
Kodi i produktit kAV16204X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen