Thumbnail image
Losion trupi Nivea Sun SPF 30, 200 ml
16.49 € 19.81 € (-17%)
Përshkrimi

Losion që siguron mbrojtje të menjëhershme kundër djegies dhe plakjes së parakohshme për shkak të rrezeve së diellit. Redukton rrezikun e djegieve nga dielli dhe është i papërshkueshëm nga uji. Aplikoni në sasi të mjaftueshme para rrezitjes, meqë sasia e vogël zvogëlon ndjeshëm shkallën e mbrojtjes.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 4005808423040
Kodi i produktit kNI85581

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen