Thumbnail image
Losion freskues për pastrim Aqua Effect Nivea 200 ml
5.92 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion freskues për pastrim për lëkurë normale dhe të përzier, e cila, falë vitaminës E, aktivizon HYDRA IQ për të pastruar thellë lëkurën, largon papastërtitë dhe ruan hidratimin natyral në ekuilibër. Përbërja freskuese zbut syrin. Aplikojeni me një shtupë pambuku në fytyrë dhe qafë.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Ujë
GTIN 9005800259253
Kodi i produktit kNI86698

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen