Thumbnail image
Losion micelar Dermacl 400 ml
9.49 € 13.00 € (-27%)
Përshkrimi

Losion micelar për femra nga Dermacol që pastron në mënyrë efikase lëkurën duke largur papastërtitë dhe grimin. Ky produkt përmban molekula micelare, acid hialuronik si dhe ekstrakte trangujsh që të gjitha së bashku hidratojnë lëkurën dhe I japing një freski asaj. Veçori e këtij produkti është fakti që nuk irriton lëkurën por e zbut atë. Shumë efektiv, me rezultate marramendëse.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8590031098180
Kodi i produktit kDM4189

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen