Thumbnail image
Losion pas rrojës Loreal 100 ml
10.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion rifreskues për meshkuj nga Loreal që pastron fytyrën pas rrojës. Ky produkt ka për funksion hidratimin dhe zbutjen e lëkurës. Për më shumë, losioni rigjallëron lëkurën pasiqë është I pasur me vitamin. Shumë efektiv, I nevojshëm për të gjithë meshkujt.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 3600522462095
Kodi i produktit kLO470

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen