Thumbnail image
Losion pastrimi për lëkurë Clean & Clear, 200 ml , woman
8.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion pastrues nga marka Clean & Clear, ideal për largimin e njollave të zeza. Ky losion përbëhet nga ekstraktet e acidit salicilik, kamomili dhe aloe vera falë të cilëve në mënyrë efektive largon krimbat e zi, heq yndyrat & qelizat e vdekura, zvogëlon formimin e puçrave, zvogëlon papastërtitë e bllokuara thellë brenda poreve, qetëson dukshëm lëkurën dhe e lë atë të butë. Testuar dermatologjikisht. Aplikojeni në një copë pambuku dhe pastroni lëkurën.

Cilësitë

Origjina Francë
Vendi i prodhimit Italy
Vëllimi [ml] 200
GTIN 3574660131888
Kodi i produktit kCC003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen