Thumbnail image
Losion për pastrim të lëkurës Clean & Clear 200 ml
5.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion për femra nga Clean & Clear, i cili butësisht dhe në mënyrë efektive largon pluhurin dhe yndyrat, dhe dukshëm tërheq poret e lëkurës duke parandaluar formimin e puçrrave. Përmban acid salicilik, falë të cilit lufta kundër defekteve të lëkurës është më e lehtë. Pas përdorimit të rregullt, lëkura do të jetë e freskët, e butë dhe e shëndetshme.

Cilësitë

Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8002110326959
Kodi i produktit kCC001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen