Thumbnail image
Mask për fytyrë Payot D`Tox 50 ml
18.90 € 32.96 € (-43%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mask ideale për pastrim të shpejtë të fytyrës. Përmban ekstrakte të grejpfrutit, alantoin,kaolin dhe malakti. Maka hidraton dhe zbut lëkurën e irrituar, largon papastërtitë, dhe nxit lirimin e toksinave.

Cilësitë

Prodhuesi Payot
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Maskë pastruese
GTIN 3390150541247
Kodi i produktit kPA65074180

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen