Thumbnail image
Maskarë Shiseido 8 ml
25.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskarë nga Shiseido, e cila vjen me një përbërje afatgjatë që zgjat qërpikët dhe u jep volum në një formë të përkryer. Falë furçës unike në formë të dardhës, aplikimi është i lehtë dhe i saktë. Kjo masakarë është testuar dermatoligjikisht dhe oftalmologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Shiseido
Origjina Izrael
Vëllimi [ml] 8
GTIN 729238135277
Kodi i produktit kSH290

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen