Thumbnail image
Maskë hidratuese për flokë Revlon Super10R 300 ml
13.99 € 16.20 € (-14%)
Përshkrimi

Maskë intensive hidratuese për flokët (Super 10R maskë e flokëve) ka 10 avantazhe në një produkt të vetëm! Kjo maskë hidraton thellë flokun, ofron mbrojtje nga ndikimet e jashtme dhe rrezatimi UV, i jep volum, rigjeneron flokët e dëmtuara thellë, ka efekte të forta ushqyese nga rrënjët tek majat, dhuron shkëlqim të pabesueshëm dhe ndriqim të argjendtë, parandalon majat e dyfishta, etj. Aplikojeni në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 3 minuta dhe shpëlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Uniq One
Origjina Spanjë
Vendi i prodhimit Spain
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 8432225129822
Kodi i produktit kUO009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen