Thumbnail image
Maskë me keratin kundër rënjes së flokëve Brazil Keratin 300 ml
12.90 € 16.53 € (-22%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maska me keratin rregullon flokët kokëfortë, ka një efekt të dobishëm në cilësinë e flokëve, rigjeneron dhe zbut fibrat e flokëve.Zbato në flokët e larë, të thara me peshqir. Lini për 5 minuta, në rastin e flokëve shumë të thatë deri në 15 minuta. Shpëlaji tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Brazil Keratin
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
Lloji i produktit Maskë për flokë
GTIN 8595615731057
Kodi i produktit kBK3105

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen