Thumbnail image
Maskë për flokë Garnier Fructis Densify, 300 ml
5.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskë për flokë me përbërje nga ekstraktet e bimëve. Rikthen strukturën e shëndoshë të flokëve duke ju dhënë butësi dhe shkëlqim. Gjithashtu hidraton dhe forcon fijen e flokut. Aplikohet pas larjes, masazhohet per tre minuta dhe pastaj shpërlahet. Kujdes kontaktin me sy.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3600541607378
Kodi i produktit kGA314

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen