Thumbnail image
Maskë për flokë Garnier Ultra Doux 300ml
5.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Flokët kanë nevojë për kujdes të shtuar dhe të vazhdueshëm. Garnier sjellë për ne vajin i cili forcon fijen e flokut dhe rikthen elasticitetin e saj. Me ekstrakt natyral nga vaji Arganit dhe Kamelias, ky produkt arrin të kthejë volumin dhe shkëlqimin e tyre. Tani flokët tuaj do të jentë të butë si mëndafshi.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 3600541291287
Kodi i produktit kGA354

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen